Savaitės tema. Sportas

Ne tik gražus reginys ir medaliai, bet ir sunkus darbas, geležinė valia, agresyvūs aistruoliai – visa tai sudaro sportą, apie kurį tinklaraštyje Euroblogas.lt pasakosime šią savaitę.

Kur sportas, ten liejasi emocijos. Nesvarbu, kalbame apie krepšinį, futbolą ar tinklinį. Įsisiautėję aistruoliai dažnai yra tikras galvos skausmas federacijoms ir, žinoma, didžiulė žala pačiam sportui. Tinklaraščio Euroblogas.lt autorius Karolis Bareckas pasakoja apie projektą „Aistruoliai prieš smurtą“ („Fans against violence“), kuriame dalyvauja Lietuvos, Bulgarijos, Kroatijos, Ispanijos ir Turkijos krepšinio federacijos. Jis skirtas sumažinti agresiją krepšinio arenose ir skatinti aistruolių toleranciją.

Tėčio užsispyrimas ir šešiamečio valia treniruotis kasdien, užuot lengvabūdiškai leidus laiką su draugais, atnešė Jonui Mikalčiui tarptautinę sėkmę profesionalaus regbio pasaulyje. 22-ejų vaikinas pasirašė sutartį su klubu „Harlequin‟, kuris užima šeštą vietą aukščiausioje Anglijos regbio lygoje ir kuriame žaidžia net šeši nacionalinės rinktinės nariai. Tinklaraščiui Euroblogas.lt jis papasakojo apie sportininko gyvenimą, sėkmę ir galimybes tobulėti Lietuvoje bei užsienyje.

Rimantė Verbylaitė-Tzolova parasparniais skraido nuo devyniolikos, bet tik persikrausčiusi į Bulgariją pasiekė ir sau, ir Lietuvai svarbių rezultatų. Sportininkė jau ketverius metus gyvena ir treniruojasi Bulgarijoje, jos treneris – vyras Tzvetanas, šios šalies parasparnių rinktinės narys. Europos ir pasaulio parasparnių tikslaus nusileidimo vicečempionė nuolat sulaukia siūlymų atstovauti Bulgarijai, tačiau purto galvą: „Aš – lietuvė ir atstovausiu tik Lietuvai!“ Tinklaraščiui Euroblogas.lt sportininkė atskleidė, kodėl žavisi parasparniais, kodėl itin daug teigiamų emocijų patiria jais pirmą kartą pakilę neįgalieji ir kiek „romantikos‟, o iš tiesų – pavojų laukia ore.

Dažnas tikriausiai pasvajojame, kaip sukamės ant parketo. Kiek metų, pastangų, ašarų dėl trenerio pikto žodžio ir lėšų reikia investuoti, kad galėtume pasirodyti šokių konkurse? Šokėjas Gabrielius Vaikasas apie tai pasakoja tinklaraščio Euroblogas.lt skaitytojams.

Agresija sporte: emocingos – ir Antikos lenktynės, ir šiandienos krepšinis

22-ejų regbininkas jau varžosi su Anglijos rinktinės žaidėjais

Parasparnių romantika: „Gelbėtojai važiavo ieškoti mano kūno“

Sportiniai šokiai: ką slepia prašmatnios suknelės ir elegantiški judesiai“

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Galite naudoti bazinį HTML kodą. Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas.

Prenumeruokite šios diskusijos žinutes, naudodamiesi RSS

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: