„Europrotai“ kviečia nuotaikingai pasitikrinti žinias apie Europą

Europrotai

EK nuotr.

Kovo 6 d. 23-uose Lietuvos miestuose startuoja protų kovų turnyras „Europrotai“. Kiekvieną kovo trečiadienio vakarą įvairaus amžiaus ir profesijų žmonės rinksis bibliotekose, kavinėse, baruose bei kitose viešose erdvėse nuotaikingai praleisti laiką ir pasitikrinti bei praplėsti žinias apie Europą.

„Europrotai“ – tai komandinis žaidimas, paremtas protų kovų tipo viktorina, išskirtinis tuo, kad visi klausimai susiję su Europa. Komandos varžysis galvodamos teisingus atsakymus į kuo įvairiausius klausimus: nuo kultūros, istorijos, geografijos ir politikos iki sporto, muzikos ir maisto.

Visuose žaidimuose numatomi 5 turai po 10 klausimų. Laimės komanda, kuri teisingai atsakys į daugiausia žaidimo klausimų. Tuo pačiu laiku ir į tuos pačius klausimus atsakinės ir žiniomis varžysis visų miestų, kuriuose vyks „Europrotai“, dalyviai, tad „Europrotų“ finale paaiškės, ir kurio miesto gyventojai apie Europą žino daugiausiai.

Miestų, kuriuose vyks „Europrotai“, sąrašą ir vietas kiekviename mieste galima rasti ČIA. Dar galima spėti suburti 4–6 narių komandą ir užregistruoti ją savo mieste. Dalyvavimas „Europrotuose“ yra nemokamas, skelbia Europos Komisijos atstovybė.

„Europrotus“ organizuoja Jaunimo Europos komanda ir „Europe Direct“ informacijos centrai Lietuvoje.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Galite naudoti bazinį HTML kodą. Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas.

Prenumeruokite šios diskusijos žinutes, naudodamiesi RSS

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: