Pinga skambučiai į kitas ES šalis

Tarptinklinis ryšys užsienyje

Pexels.com (Bruce Mars nuotr.)

Nuo gegužės 15 d. visiems tarptautiniams skambučiams ir SMS Europos Sąjungoje bus taikoma nauja didžiausia kaina. Todėl iš savo šalies į kitą ES šalį skambinantys vartotojai mokės ne daugiau kaip 19 centų už minutę (plius PVM) ir ne daugiau kaip 6 centus už SMS žinutę (plius PVM).

Tarptautiniai skambučiai ir SMS – tai skambučiai ir SMS kitos ES šalies telefono numeriu iš vietinio mobiliojo ar fiksuotojo ryšio telefono, kai vartotojai yra namuose.

Išvykus į užsienį šie skambučiai tampa tarptinklinio ryšio skambučiais, kuriems taikomos ES tarptinklinio ryšio taisyklės.

Tinklaraštis Euroblogas.lt primena, kad 2017 m. birželio mėn. panaikinus tarptinklinio ryšio mokesčius, ES piliečiai keliaudami Europos Sąjungoje tarptinkliniu ryšiu naudojasi savo šalies kainomis.

Didžiausia tarptautinių skambučių ir SMS kaina nustatoma tik asmeninėms reikmėms, t. y. privatiems klientams, skelbia Europos Komisija. Tarptautinių skambučių ir SMS viršutines kainų ribas operatoriai turi taikyti standartiškai.Todėl vartotojams naujasis tarifas bus pradėtas taikyti automatiškai, kai tik jis įsigalios: jokių papildomų veiksmų patiems imtis nereikės. Savo paslaugas ES siūlantys operatoriai įpareigoti pranešti apie naujus tarifus klientams.

Klausimai – atsakymai apie tarptautinių skambučių ir SMS kainų viršutines ribas ES

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Galite naudoti bazinį HTML kodą. Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas.

Prenumeruokite šios diskusijos žinutes, naudodamiesi RSS

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: