JEK narė Deimantė: išmokau, kaip neįmanoma paversti įmanoma

Deimantė Bakaitytė

Deimantė Bakaitytė, nuotr. iš asm. albumo

Jaunimo Europos komanda (JEK) – Europos Sąjungos veikla besidomintis ir žinias skleidžiantis jaunų žmonių tinklas. Jei dar neteko apie jį girdėti, dalijamės pasakojimu iš pirmų lūpų.

Deimantė Bakaitytė šia veikla užsiima jau metus ir sako, kad jos gyvenime Jaunimo Europos komanda atsirado netikėtai. Dar savanoriaudama „Baltosiose pirštinėse“ ir priklausydama jaunimo politikos stebėsenos tinklui „Žinau, ką renku“, ji išvydo skelbimą, kad Jaunimo Europos komanda ieško naujų narių. Nusprendusi prisijungti prie komandos, kasdienybę netruko pripildyti naujų spalvų.

„Kai įvadiniuose mokymuose Daugirdiškėse išgirdau, kad teks surengti 12 renginių per metus, tai atrodė neįmanoma, – prisiminimais dalijasi Deimantė. – Ir tai buvo pirmoji pamoka, kurią išmokau būdama Jaunimo Europos komandoje – neįmanoma galima paversti įmanomu ir visiškai įveikiamu dalyku.“

Deimantė Bakaitytė

Deimantė Bakaitytė, nuotr. iš asm. albumo

Nors pirmųjų renginių metu jai drebėjo ir kojos, ir rankos, ir balsas, Deimantė netruko įgyti žinių, pasitikėjimo savimi bei motyvacijos judėti tolyn. Be to, prisidėdama prie renginių, diskusijų, susitikimų organizavimo, ji sudalyvavo ir daugelyje mokymų bei koordinacinių susitikimų, kurie itin praplėtė akiratį.

„Oficialiai mes esame Jaunimo Europos komanda, tačiau iš tiesų – viena didelė šeima, kurioje palaikome vienas kitą, kartu augame ir tobulėjame, – džiaugiasi Deimantė. –  Jaunuoliai iš visos Lietuvos kartu su koordinatoriumi Vyteniu Kvikliu bei atstovybės vadovu Arnoldu Pranckevičiumi turi bendrą tikslą – šiuolaikiškai pristatyti Europos Sąjungos temas ir padėti kitiems jauniems žmonėms suprasti, kaip veikia ES ir kokią įtaką ji daro mūsų gyvenimui.“

Šiuo metu dvyliktokė nekantriai laukia pažintinės kelionės į ES institucijas Briuselyje. Nusimato įdomi veikla: JEK nariai artimiau susipažins su Europos Komisijos veikla, diskutuos apie ES iššūkius su Europos Sąjungos institucijų pareigūnais ir dalyvaus vaidmenų žaidime apie sprendimų priėmimo procesą Europos Sąjungoje.

Daugiau apie Jaunimo Europos komandą skaityk čia.

Aušrinė Skėrytė

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Galite naudoti bazinį HTML kodą. Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas.

Prenumeruokite šios diskusijos žinutes, naudodamiesi RSS

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: