Europa švenčia žiemą ir laukia 2017-ųjų

Ne visur pasnigo, žinoma. Bet viduržiemio šventes ir be sniego galima pasidaryti. Reikia tik ypatingos nuotaikos ir noro pradžiuginti vaikus, artimuosius ir save pačius.

Jei laisvai galėtume rinktis, kur pasaulyje verta būtų praleisti Kalėdų šventes ir Naujųjų metų sutiktuves, tai senutė Europa su savo tradicijomis būtų nepralenkiama. Nepamatęs, kaip žiemos pradžioje pakeičia rūbą Briugė, Niurnbergas ar Strasbūras, negali sakyti, kad žinai, kaip miestas turi atrodyti pasipuošęs Kalėdoms.

O kur dar Kalėdų ir Naujųjų tradicijos! Nuo tikrų tikriausio Kalėdų senio sostinės Laplandijoje iki puikiai paaiškinamos, bet pavojingos tradicijos Italijoje prieš naujuosius metus nereikalingų daiktų atsikratyti tiesiog juos išmetant pro langą.

Tad šių šventinių dienų metu pabandysime pasidalinti rašiniais ir nuotraukomis apie tai, kaip Europa švenčia Kalėdas. Mums labai reikia šventinės nuotaikos bent savaitei ar dviems, nes kiti metai nebus lengvi – nauji tarptautinės politikos iššūkiai, karai ir neišspręstos pabėgėlių krizės. Rašysime ir kalbėsime apie tai, bet dabar atsipalaiduokime. Šventės kartu ne mažiau suartina nei bendri rūpesčiai.

Nuotrauka iš „Pixabay“.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Galite naudoti bazinį HTML kodą. Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas.

Prenumeruokite šios diskusijos žinutes, naudodamiesi RSS

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: